Pretty Little Liars 1x01

9. února 2013 v 1:03 | vlkodlačica Regan
Alison DiLaurentis, Aria Montgomery, Emily Fields, Hanna Marin a Spencer Hasting - pět návzájem si blízkých kamarádek. Na malé party s přáteli jejich vůdcem skupiny, Alison, zmizí. Proto se jejich parta poté rozpadla. O rok později se čtyři dívky snaží obnovit své životy a jejich oddělené cesty, ale začnou příjimat určité pochybné zprávy od "A", která hrozí, že odhalí jejich tajemství, které mají společné jen s Alison

Aria se právě vrátila do města po roce v zámoří, zatímco se snaží popírat pocit ublížení od jejího netaktního otce Byrona, který si začal s jednou jeho ex-studentkou na vysoké škole, ale udržuje si Ariinu matku Ellu. Aria nemůže ignorovat intenzivní chemii mezi ní a Ezrou Fitzem - jejím učitelem angličtiny.

Jakmile se baculatá Hanna proměnila v unikátní dívku, je chycena při kráděži slunečních brýlí. Když je propuštěna, rozhodne se její matka Ashley, že vezme věci do svých rukou ve snaze udržet si vlastní pověst a image její dcery.

Spencer je perfekcionistka a dokonalá studentka, jejíž tlak se stal pocitem osamělosti, dokud nenajde porozumění - v náruči snoubence její sestry.

Emily, sportovkyně, která se snaží najít své místo na světě, zpozorní, kvůli nové sousedce Mayi, která se nedávno přistěhovala přes ulici, do domu Alison.

Holky dostávají zprávy, které odkazují na většinu soukromých detailů, které se zoufale snaží udržet skryté před těmi, kteří žijí v jejich malebném předměstí, jež se náhle zdá být daleko od dokonalosti tajemství, lží a zrad, což ohrožuje vše, co je jim drahé. I poté, co je objeveno Alisonino tělo, zprávy nekončí.
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama